PULS
Vezmi a čti celou Bibli
TOPlist

Stalo se ...

1. neděle postní 22. 2. - křížová cesta lidí zasvěceného života

Vloženo: 3.3.2015

1. neděle postní 22. 2. - křížová cesta lidí zasvěceného života

K prožívání postní doby neodmyslitelně patří křížové cesty. Ty můžeme opět společně prožívat každou neděli odpoledne v kostele sv. Mikuláše. Ta první byla zvláště obětována za lidi zasvěceného života a v letošním roce, který je papežem Františkem vyhlášený jako rok zasvěceného života, nás při této křížové cestě zvláště provázela prosba za nová povolání. Křížovou cestu připravily sestřičky z Kongregace sester Nejsvětějšího Spasitele z Palackého ulice a sestřičky Mnišky Kazatelského řádu z dominikánského kláštera.

1. neděle postní 22. 2. - křížová cesta lidí zasvěceného života1. neděle postní 22. 2. - křížová cesta lidí zasvěceného života1. neděle postní 22. 2. - křížová cesta lidí zasvěceného života1. neděle postní 22. 2. - křížová cesta lidí zasvěceného života
1. neděle postní 22. 2. - křížová cesta lidí zasvěceného života1. neděle postní 22. 2. - křížová cesta lidí zasvěceného života1. neděle postní 22. 2. - křížová cesta lidí zasvěceného života1. neděle postní 22. 2. - křížová cesta lidí zasvěceného života
1. neděle postní 22. 2. - křížová cesta lidí zasvěceného života1. neděle postní 22. 2. - křížová cesta lidí zasvěceného života1. neděle postní 22. 2. - křížová cesta lidí zasvěceného života1. neděle postní 22. 2. - křížová cesta lidí zasvěceného života
1. neděle postní 22. 2. - křížová cesta lidí zasvěceného života1. neděle postní 22. 2. - křížová cesta lidí zasvěceného života